cartridge

CA-PLAST v spojení s Falcon Waterfree vytvára bezvodný systém zo sklolaminátového pisoára s povrchovou úpravou sanitárny gelcoat, ktorý je farebne stály  v prípade poškodenia opraviteľný a vloženej náplne do pisoára. Dizajn pisoárovej misy a použitie neporéznych materiálov zaručuje, že všetok moč prechádza priamo do zásobníka a to je všetko! Žiadna montáž splachovacieho ventilu, žiadne nosné konštrukcie, žiadna prípojka na prívod vody a žiadne ďalšie zbytočné plytvanie vodou.

Ako funguje pisoár bez vody? Srdcom technológie je zásobník, ktorý zabezpečuje fungovanie bez zápachu a jednoduchú údržbu. Príjemne voňajúca tesniaca kvapalina vo vnútri zásobníka vytvára vzduchotesnú (hermetickú) bariéru medzi odtokom a toaletou, ktorá tak bráni šíreniu zápachu. Ostatné typy bezvodných pisoárov vyžadujú pravidelné dopĺňanie drahej tesniacej kvapaliny a pravidelnú údržbu špeciálnymi čistiacimi prostriedkami, čo môže udržať pisoár mimo prevádzku až 20 minút. Na druhej strane, Falcon bezvodná tesniaca kvapalina vydrží po celý čas životnosti zásobníka, takže nie je potrebné dopĺňať tesniacu kvapalinu v čase medzi výmenami zásobníka a navyše výmena zásobníka trvá len niekoľko minút.

Zásobník taktiež funguje ako lapač močových sedimentov, chlpov a vlasov, ktoré by sa inak podieľali na zanesení odtokovej rúry. Výsledkom tohto je hygienické a nezapáchajúce prostredie, čisté rúrky a žiadne plytvanie vodou. Jedinou údržbou je bežné vyčistenie sprejom, utretie príslušenstva a jednoduchá výmena zásobníka približne dvakrát alebo trikrát ročne v závislosti od používania.

Pýtate sa ako je možné, že pisoár bez vody  nezapácha? Pach na toalete sa vytvára v dôsledku rozloženia organickej hmoty baktériami z vody. Moč je sterilný a bez choroboplodných zárodkov preto v prípade, že nepríde do kontaktu s vodou, nevytvárajú sa žiadne baktérie, pachy, škvrny na stenách pisoáru. 

Jednoduchosť patentovanej technológie FALCON

11. Tento bezdotykový, bezvodný, patentovaný pisoárový zásobník je vyrobený z nelepivého, neporézneho materiálu a navrhnutý tak, aby fungoval ako lievik.

Moč prechádza cez bezvodný systém, kde tesnenie (tmel) od Water Free Technologies vytvára bariéru medzi systémom a priestorom toalety.

12. Tesniaca kvapalina od Falcon Waterfree Technologies vytvára vzduchotesnú bariéru medzi močom a toaletou. Tmel je menej hustý ako voda, čo umožňuje moču prejsť cez a odtiecť do odtoku. Patentovaný bezodtokový zásobník následne zozbiera močové usadeniny a zabezpečí tak nezapáchajúcu toaletu, čisté rúrky a nulové plytvanie vody.

13. Bezvodný, patentovaný pisoárový zásobník taktiež funguje ako O - krúžok, čo zabezpečuje hermetickú bariéru medzi zásobníkom a samotným pisoárom.

Jedinou nevyhnutnou údržbou je rutinné vyčistenie zariadenia a jednoduchá výmena zásobníka 2 až 3 razy ročne (závisí od použitia).


     CA-PLAST bezvodné pisoáre využívajú najmodernejšiu technológiu na svete, ktorá eliminuje potrebu používania splachovacích alebo nízko splachovacích pisoárov. Náš bezdotykový systém je taktiež bez zápachu a hygienickejší ako tradičné zastarané pisoáre. Falcon Waterfree Technologies vykonala rozsiahly výskum v ôsmich krajinách so špičkovými vedcami a inštitúciami pre zdokonalenie ich pokrokovej technológie. A výsledok? Preukázalo sa, že Falcon waterfree Technologies šetria vodu, peniaze a zároveň redukujú čas a náklady na údržbu, rovnako ako vytvárajú čistejšie, hygienickejšie a nezapáchajúce prostredie na toaletách.

CSA International:   Certificate of Compliance

IAPMO Research and Technologies:   Certificate of Listing

Benefity bezvodovodných pisoárov

usporaEkonomické Benefity
ekologiaEnvironmentálne benefity
hygienaHygienické a Estetické Benefity