Ako je možné, že pisoár nezapácha ? 

Špeciálna patentovaná technológia zabezpečuje hermetickú uzáveru medzi odpadom a okolitým priestorom toalety za pomoci špeciálne kvapaliny a tým zabraňuje prenikaniu zápachu.

Nesmrdí moč, ktorý sa usadí na pisoári ?!

Ďalšie často kladené otázky sú v zmysle či skutočne moč na toalete nezapácha odpoveď znie: NIE, moč je sterilný preto nezapácha odpoveďou na to, prečo na bežnej toalete je zápach často neznesiteľný je to, že moč po reakcii s vodou, ktorou sa splachuje spôsobí reakciu a následný neznesiteľný zápach na pánskej toalete.

Ako často sa pisoár musí čistiť? 

Pisoár bez vody sa čistí tak ako každý iný bežný splachovací pisoár dostupnými čistiacimi prostriedkami, ktoré neobsahujú žiadne častice, ktoré by mohli poškodiť sanitárny hygienicky nezávadný povrch pisoáru.

 
Potrebuje ďalší dodatočný servis pisoár bez vody? 

Nie pisoár je plne funkčný počas celej doby funkčnosti vymeniteľnej cartridge. Jediným zvýšeným servisom je doporučené prepláchnutie odpadového potrubia teplou vodou  so saponátom pri každej výmene cartridge.

 
Je pisoár bez vody skutočne anti vandal? 

Áno pisoáre bez vody od firmy CA-PLAST sú skutočne antivandal. Hlavným dôvodom je to, že naše pisoáre sú vyrobené zo sklolaminátu, ktorý je pružný ľahký a odolný voči vandalom. V prípade, že Vám náš pisoár niekto strhne zo steny nehrozí jeho okamžité rozbitie a znehodnotenie ako je to v prípade keramického pisoára.

 
Potrebujem náhradnú náplň - cartridge od firmy Falcon 

Samozrejme ak už máte pisoár bez vody ktorý funguje na princípe Falcon WaterFree vieme Vám zadovážiť náhradné náplne - cartridge, ktoré budú plne kompatibilné so systémom ktorý používate. Neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku TU.

 
Kde sa pisoáre vyrábajú? 

Naše bezvodné pisoáre sú vyrábané na Slovensku v Čadci výrobnou spoločnosťou CA-PLAST, ktorá sa už od roku 1999 zaoberá výrobou sanity ako sú vane a sprchovacie vaničky. Preto vieme zaručiť zákazníkom vysokú kvalitu ponúkaných produktov a zároveň istotu toho, že tieto pisoáre boli vyrobené u nás DOMA, nepochádzajú z Číny alebo z Poľskej republiky a môžeme ich vyhlásiť za slovenské výrobky.