Pisoár bez vody sa vyrába zo sklolaminátových vlákien plnených živicou a prírodnými minerálmi priamo na slovensku firmou CA-PLAST v Čadci.

Aké výhody ponúka pisoár CA-PLAST:

- veľmi ľahký pisoár do 5 kilogramov

- jednoduchá montáž aj na sádrokartónovú stenu

- žiadne pod omietkové železné konzoly

- pisoár CA-PLAST je anti vandal

Produkty firmy CA-PLAST podliehajú prísnym kontrolám a štandardom. Všetky komponenty sú testované pre funkčnosť , výkonnosť a dosahujú alebo prekračujú zodpovedajúce priemyselné štandardy. Použitý materiál je sanitárny gelcoat, ktorý je špeciálne určený na výrobu sanity, jeho povrch je farebne stály a odolný voči agresívnemu moču a bežným čistiacim prostriedkom, ktoré sa používajú v priestoroch toalety.

vzorkovnik-ralCA-PLAST waterfree bezvodný pisoár sa štandardne vyrába v bielej farbe rozumieme však požiadavkám dnešnej náročnej doby a dizajnérskym vymoženostiam preto sa riadime heslom náš zákazník náš pán a ponúkame možnosť zabezpečiť pisoár v akomkoľvek farebnom prevedení vzorkovníka RAL farieb. Týmto sa otvára konečne možnosť dotvoriť priestor pánskych toaliet do úplnej farebnej dokonalosti a posunúť už štandardne nadštandardné toalety k úplnej dokonalosti.

cartridge


Srdcom bezvodných pisoárov je náplň vyvinutá v Spojených štátoch amerických, pričom jej funkčnosť bola rokmi vyvíjaná a postupne dotiahnutá k vyššej efektivite pri minimalizovaní nákladov. Náplň je jednoducho vymeniteľná a jej účinnosť sa pohybuje v priemere od 7000 až do 11 000 použití.

  Potrebujete vymeniť náplň vo Vašom waterfree zariadení? Kontaktujte nás.


Benefity bezvodovodných pisoárov

usporaEkonomické Benefity
ekologiaEnvironmentálne benefity
hygienaHygienické a Estetické Benefity